icon phone1 WROCŁAW  Tel. +48 535-242-241 

-AlpaDach- to nazwa wynikająca z połączenia w 2011r. Firmy Handlowo Usługowej ALPA, z firmą Mono-Lit Specjalistyczne Prace Wysokościowe.


Od 2006 roku, jako firma Mono-Lit Specjalistyczne Prace Wysokościowe rozpoczęliśmy swoją działalność w sektorze budowlanym. Wówczas specjalizowaliśmy się jedynie w wykonywaniu prac remontowo-budowlanych oraz instalacyjno-monterskich na dużej wysokości. Do realizacji powierzonych nam zleceń wykorzystywaliśmy i nadal sukcesywnie wykorzystujemy specjalistyczne techniki alpinistyczne (tak zwany dostęp linowy), ale również korzystamy z nieco bardziej tradycyjnych sposobów: drabiny, rusztowania, podnośniki koszowe / zwyżki.

Od rozpoczęcia swojej działalności na polskim rynku zrealizowaliśmy setki zleceń różnego typu. Charakter naszych usług i ich niepowtarzalność nieustannie zmuszała nas do bycia elastycznym, a także zwiększania naszych umiejętności i usprawniania technik ich wykonywania.


Doświadczenie jakie wypracowaliśmy przez ten okres pozwoliło nam w 2011r. powiększyć naszą ofertę o usługi dekarsko-blacharskie. Jednak nie do końca w sposób klasyczny. Obecnie w tej gałęzi budownictwa oprócz naprawy kominów, obróbek blacharskich czy ław kominiarskich specjalizujemy się w kompleksowej renowacji poszyć dachowych. Myjemy, czyścimy i impregnujemy, albo malujemy dachówkę jak i blachodachówkę wszelakiego rodzaju. I szczerze się polecamy!


Sumując jesteśmy firmą nastawianą na „progres”, jakość i terminowość, a przede wszystkim nie zapominamy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy!


Jeżeli nie wymieniliśmy jakiejś usługi budowlano-remontowej lub montersko-instalacyjnej na naszej stronie, to nie znaczy, że się jej nie podejmiemy. Wyzwania to nasz konik, z chęcią podejmujemy się coraz to rozmaitszym, aby zwiększać satysfakcję Państwa, a także doskonalić się w uprawianej przez nas dziedzinie.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odrzucam